Azize Ceylan Ünlütürk Yeşilova

Yönetim Kurulu Üyesi

2011 yılında Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Azize Ceylan Ünlütürk Yeşilova, öğreniminin bir kısmını Fransa’da BEM Management School’da gerçekleştirmiştir. Ardından Londra’da University of the Arts London, Tasarım ve Uygulamalı Sanatlar Bölümü’nde ön lisans eğitimi alan Ünlütürk yaratıcı sektörlerde yönetim alanında uzmanlaşmak üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.
Modayı dönüştürme amacı güden bir girişimci ve yatırımcı olarak sürdürülebilir ürünler alanında çalışan yeni yetenekleri ve start-up şirketleri destekler. Jimmy Key ve Ekoten’de yönetim kurulu üyesi ve Acaria Studio’nun kurucusudur. Uzun yıllar İstanbul’da OXXO markasının E-ticaret Direktörlüğü yapan Ünlütürk, markanın Avrupa açılımın gerçekleştirmiş, ardından aile şirketi olan Jimmy Key markasının Marka Müdürü göreviyle, pazarlama ve marka yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır.
Tasarımcılar ve yönetim kadrolarıyla ortak çalışmada üstün beceriye sahip; müşteri ilişkileri ve satış departmanlarında saygı gören güvenilir bir danışman ve fikir lideridir.
Uzmanlık Alanları: Marka Yönetimi – Satış ve Pazarlama – E-Ticaret ve Online Satış – Sürdürülebilirlik