Skip to main content

Kumaş üretiminde öncü ve yenilikçi bir yaklaşımla, dünyaca ünlü markaların güvendiği hızlı çözüm ortağıyız. Avrupa’nın saygın örme kumaş üreticisi olmanın yanında ülkemizin de en büyük tekstil ihracat firmaları arasındayız. İşimiz; giyim, teknik tekstil, askeri, medikal ve spor giyim imalatında kullanılan üstün kumaşları tasarlayıp bunları en yeni yöntemlerle yüksek teknolojiden yararlanarak üretmek. En kaliteli malzemelerle sürdürülebilirlik kuramlarına bağlı kalarak ürettiğimiz modaya uygun, özel ve işlevsel kumaşlarla sektöre liderlik etmekteyiz. Kurumsal olarak benimsediğimiz inovasyon, sosyal sorumluluk ve sürekli gelişim ilkelerinden hareketle geleceğin kumaşlarını geliştirmeye devam ediyoruz.

Kumaş üretiminde öncü ve yenilikçi bir yaklaşımla, dünyaca ünlü markaların güvendiği hızlı çözüm ortağıyız. Avrupa’nın saygın örme kumaş üreticisi olmanın yanında ülkemizin de en büyük tekstil ihracat firmaları arasındayız. İşimiz, giyim, teknik tekstil, askeri, medikal ve spor giyim imalatında kullanılan üstün kumaşları tasarlayıp bunları en yeni yöntemlerle yüksek teknolojiden yararlanarak üretmek. En kaliteli malzemelerle sürdürülebilirlik kuramlarına bağlı kalarak ürettiğimiz modaya uygun, özel ve işlevsel kumaşlarla sektöre liderlik etmekteyiz. Kurumsal olarak benimsediğimiz inovasyon, sosyal sorumluluk ve sürekli gelişim ilkelerinden hareketle geleceğin kumaşlarını geliştirmeye devam ediyoruz.

Tasarım Kumaşlar

Sürekli gelişim hedefimizle yükselen moda trendlerini öngörerek iş ortaklarımıza üstün kalite kumaşlar tedarik ediyor, aynı zamanda modaya uygun giysiler üretmeleri için çeşitli materyal seçenekleri sunuyoruz.

Teknik Kumaşlar

Şirket bünyesinde bulunan Ar-Ge Merkezimizin desteğiyle geliştirdiğimiz ileri performans kumaşları tüm üretim süreçlerinde en son teknolojiyi kullanarak üretiyoruz. Geliştirip ürettiğimiz özel kumaş materyallerini dünya çapında çok sayıda spor giyim ve iş kıyafeti markasına tedarik ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Daha güzel bir gelecek için çalışıyoruz

Tekstil sektörünün gelecekte de sürdürülmesine katkıda bulunmaktan onur ve heyecan duyuyoruz. 

Tüm faaliyetlerini sürdürülebilirlik kuramları çerçevesinde yürüten şirketimizde kurum kültürümüz yaratıcılık, tasarım ve inovasyona odaklıdır. Kurumsal değerlerimizi ve hedeflerimizi belirlerken, ekonomik, sosyal ve çevre açısından mümkün olduğunca sürdürülebilir olmasına özen gösteriyoruz.

Kurumsal

Sürdürülebilirlik ve inovasyon motivasyonuyla geliştirdiğimiz yenilikçi uygulamaları tüm üretim süreçlerine uyarlayarak yüksek teknolojiden yararlanıyoruz.

Gelecek nesillerin refah içinde yaşamasını sağlamak istiyorsak, sahip olduğumuz değerli kaynakları korumaktan başka bir çaremiz olmadığına inanıyoruz. En değerli varlıklarımız çevre, toplum ve çalışanlarımızın geleceği için tüm faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik çerçevesinde yürütüyoruz. Büyük çaplı bir işletme olmamız, hem ülkemizde hem dünyada sürdürülebilir kalkınmaya önemli katkı sağlayabileceğimiz anlamına geldiğinden tekstil sektöründe pozitif ve kalıcı bir değişimin yolunu açmayı amaçlıyoruz. Tüm çalışanlarımıza, hizmet verdiğimiz ve hizmet aldığımız tüm iş ortaklarımıza saygıyla yaklaşıyor, kurumsal topluluğumuzu büyük bir aile olarak görüyoruz. Kalitemize güveniyor; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve paydaşlarımızın bize olan güvenine daima layık olmaya çalışıyoruz. 

En son teknolojiye ve üretim yöntemlerine yatırım yapmaya olan kararlılığımız, imalat sürelerimizin kısalmasına, dolayısıyla tüm taraflar için maliyetlerin düşmesine olanak sağlamakta. Gelecekte tekstil endüstrisinin taleplerini karşılayabilmek üzere hizmetlerimizi ve standartlarımızı geliştirmek için şirket bünyesinde yer alan Ar-Ge Merkezimiz, araştırma çalışmalarına ve teknik geliştirme faaliyetlerine devam etmekte. 

Dijital Kumaş Koleksiyonlarımız

Ekoten Koleksiyonlarını incelemek için üye olun