Skip to main content

Kalite, stil ve rahatlıkta emsalsiz kumaşlar

Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan sofistike kumaşlarımızı yükselen trendleri takip ederek tasarlayıp geliştiriyoruz. Kumaş tasarımlarımızı yılda 2 sezon koleksiyonu ve 6 kapsül koleksiyon halinde moda markalarının beğenisine sunuyoruz.

Kusursuz kumaş kalitesi ve çok çeşitli materyallerden oluşan ürünlerimiz sayesinde beraber çalıştığımız küresel markalar son moda giysiler yaratmakta zorlanmıyor.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kumaşlar ve sipariş üzerine özel tasarım kumaşlar üretmek için 30’u aşkın uzmandan oluşan tasarım ekibimiz keyifle ve profesyonel tasarımcılarla ortaklaşa çalışıyor. Moda trendlerini yakından takip ederek bir sonraki yılın moda renk, desen ve dokularını inceleyerek ayda 300 adet kumaş tasarlıyoruz. Ekibimizin bir kısmı da kumaş geliştirme tekniklerine odaklı çalışıyor.

Kusursuz kumaş kalitesi ve çok çeşitli materyallerden oluşan ürünlerimiz sayesinde beraber çalıştığımız küresel markalar son moda giysiler yaratmakta zorlanmıyor.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kumaşlar ve sipariş üzerine özel tasarım kumaşlar üretmek için 30’u aşkın uzmandan oluşan tasarım ekibimiz keyifle ve profesyonel tasarımcılarla ortaklaşa çalışıyor. Moda trendlerini yakından takip ederek bir sonraki yılın moda renk, desen ve dokularını tasarlıyor. Ekibimizin bir kısmı da kumaş geliştirme tekniklerine odaklı çalışıyor. Ekoten bünyesinde kurulan eşsiz kumaş kütüphanemizde çok sayıda ve çeşitte kumaş, tüm özellikleri ve performans öyküsüyle birlikte kayıtlı bulunuyor.

Kumaş geliştirmeye yönelik son teknolojilere hakim uzman kadromuzun oluşturduğu Türkiye'nin ilk eşsiz dijital kumaş kütüphanemizde çok sayıda ve çeşitte kumaş, tüm özellikleri ve performans öyküsüyle birlikte kayıtlı bulunuyor.

15 Kumaş Geliştirme Uzmanı - 3 Tasarımcı

Kumaş Kategorileri

Günlük giyimden iş giysilerine, yarı-resmi kıyafetlerden performans giysilerine, örgü kumaşlar günümüz tekstil endüstrisinin vazgeçilmezidir. Farklı kalınlıklara, desen, renk ve örgü tekniklerine sahip çok çeşitli kumaşları sürdürülebilir yöntemlerle üreterek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Proloom

Örme kalitelerden üstün 

Premiumline

Son moda tasarımlar için ayrıcalıklı kumaşlar

Jakar Kumaşlar

Yeni trendleri yakalayın

Fine Basic Line

Yeniden yaratılan olmazsa olmazlar 

İç Giyim

Rahat ve nazik dokunuş 

Baskılı Kumaşlar

Sınırsız desen ve esnek renk seçenekleri

Ekoten Koleksiyon

Ekoten Kolleksiyonlarını incelemek için üye olun.