Haber Tarihi: 27 Mart 2017

Torbalı'nın güçlü ve köklü tekstil firmalarından olan Ekoten Tekstil, Sun Tekstil ve Jimmy Key mağazacılığı bünyesinde bulunduran Sun Grubu 09.03.2015 tarihinde Kızılay ile kan bağışı kampanyası düzenledi.

Bir gün öncesinde Kızılay tarafından Kan bağışı ve Kök Hücre bağışı konusunda eğitim alan çalışanlarının bir gün sonra gerçekleşen kan bağışı kampanyasına ilgileri büyük oldu. 60 üniteden fazla kan verilmesi hem Kızılay görevlileri hem de grup çalışanları tarafından sevindirici oldu. Bir önceki kan bağışı kampanyasında 53 ünite kan veren SUN Grubu çalışanları her kampanyada daha çok kan vermeyi amaçladıklarını paylaştılar.

Sun Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Deniz Köksal her yıl en az 2 defa Kızılay ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirdiklerini; yapılan bağışların doğru yerlere ulaşmasının mutluluk verici oldugunu ve Kızılay'ın hepimiz tarafından desteklenmesi gereken en önemli yardımlaşma kurumlarından biri olduğunu paylaştı. Köksal ayrıca Sun Grubu olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına çok önem verdiklerini hem ulusal derneklerin desteklenmesi gerektiğine hem de Torbalı ve çevresinde çeşitli sosyal sorumluluk çalışmaları yürüttüklerini bundan sonra da devam edeceklerini paylaştı.

  • Lösev’e Bağış; Juno aksesuarla birlikte yapılan satış etkinliğinin sonucunda elde edilen gelir ile bizim adımıza Lösev’e bağış yapıldı.

  • Çalışanlara «LÖSEV ve Kanser” hakkında bilgilendirme eğitimleri gerçekleştirildi